Loading...

Uszczelki, wyroby gumowe

/Wyroby gumowe
Wyroby gumowe 2020-12-09T09:47:59+01:00

Szczególnie dla przemysłu kolejowego, ale nie ograniczamy się tylko do tych zastosowań, wytwarzamy wyroby gumowe, które przede wszystkim trafiają do produkowanych w polskich zakładach pojazdów szynowych. Dostarczamy elementy spełniające najwyższe wymagania w zakresie polskich norm technicznych dotyczących uszczelnień technicznych w transporcie kolejowym.

Przykładowe produkty w ramach wyrobów gumowych

Zakres naszej oferty obejmuje spory obszar produktów służących do uszczelnienia kluczowych elementów infrastruktury transportowej. Należą do nich chociażby profile czy kołnierze gumowe, ale także inne elementy wykonane z najlepszych odmian kauczuków, wykorzystywanych w różnych warunkach, chociażby NBR czy SBR, w tym przykładowo oringi. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie szczelności na poziomie najwyższych wymagań określonych przepisami i oczekiwań naszych klientów.

Kluczowe zalety naszych produktów

Do najważniejszych korzyści, które możemy zapewnić naszym klientom jako producent uszczelek gumowych, w tym oringów czy profili, należy wszechstronność ich wykorzystania. Można je wykorzystywać do licznych elementów pojazdów szynowych oraz innych części stosowanych w przemyśle i transporcie, w tym także w naczepach samochodowych, ale też w filtrach paliwa, silnikach spalinowych czy wagonach towarowych oraz osobowych.

Poza tym, możemy je również w bardzo indywidualnym zakresie dopasować do oczekiwań naszych odbiorców za sprawą wykonania dowolnej kolorystyki wyrobów gumowych zgodnie z paletą RAL. Wiele naszych produktów charakteryzuje się podwyższonym zakresem trwałości na wiele czynników, w tym przede wszystkim zróżnicowane temperatury czy ciśnienie atmosferyczne.

Inne rodzaje zastosowań naszych wyrobów gumowych

Oprócz przemysłu kolejowego, który bardzo chętnie zamawia nasze płyty uszczelkarskie, kołnierze czy profile, trafiają one również do innych pojazdów użytkowanych w ramach transportu publicznego oraz prywatnego. Są one wykorzystywane chociażby w tramwajach czy autobusach poruszających się po ulicach polskich miast.

Uszczelki gumowe
Zdjęcie wyrobów gumowych

Argis Sp. z o.o.

26-600 Radom
ul. Tartaczna 9
woj. mazowieckie
NIP: 9482179478

Sekretariat

tel. +48 48363-25-10, 48 363-89-06
fax. +48 48363-89-05

e-mail: argis@argis.com.pl

Dział handlowy

tel. +48 48363-25-10 wew. 26

tel. 515-243-931

e-mail: argis@argis.com.pl