Loading...

Uszczelki na wymiar

/Uszczelki na indywidualne zamówienie
Uszczelki na indywidualne zamówienie 2020-12-09T10:09:14+01:00

Nie tylko w standardowych opcjach pod względem zastosowanych rodzajów materiału i techniki produkcji, a także rozmiarów i planowanego zastosowania, ale też z możliwością pełnego spersonalizowania przygotowywanych wyrobów oferujemy dla naszych klientów uszczelki na wymiar. Proponujemy kompleksowe rozwiązania na całym etapie przygotowania, począwszy od doradztwa w zakresie przygotowania najlepszego projektu elementów wykonywanych na zamówienie.

Przejrzysty proces zamówienia uszczelek na wymiar

Tworzymy w pełni spersonalizowane rozwiązania pod względem tworzenia uszczelek gumowych oraz silikonowych na wymiar. Jesteśmy otwarci na konsultacje z klientem na każdym etapie działania, przede wszystkim w trakcie uzgadniania projektu przed przystąpieniem do realizacji, ale także już po wykonaniu zamówienia. Wówczas możemy zaproponować najlepsze opcje obejmujące montaż wykonanych uszczelek na zamówienie oraz ich optymalny sposób wykorzystania.

Możliwe do wykorzystania materiały

Przygotowując dla naszych klientów uszczelki na wymiar, korzystamy zarówno z wyrobów silikonowych, jak i gumowych, które są wytwarzane z kilku typów kauczuku charakteryzującego się odmiennymi właściwościami oraz zastosowaniem. Takie efekt pozwala nam uzyskać wykorzystanie do nich kauczuku w rodzaju FKM, EPDM (odpornego na działanie kwasów), NBR (wytrzymałego na wpływ olejów) czy SBR. Ponadto są one tworzone z wykorzystaniem polskim norm dotyczących przede wszystkim części stosowanych w przemyśle kolejowym, choć możemy je dostosowywać również do innych przepisów.

Staranna realizacja zlecenia

Dzięki sporemu doświadczeniu w realizacji zamówień dla podmiotów publicznych, jak i prywatnych, wykonujemy uszczelnienia na wymiar zgodnie z indywidualnymi ustaleniami, w oparciu o najbardziej rygorystyczne normy i współpracę z najlepszymi konstruktorami. Wykorzystujemy do tego również nowoczesne maszyny, które są w stanie za sprawą produkcji ciśnieniowej oraz bezciśnieniowej stworzyć dokładnie takie produkty, jakie sprawdzą się w Państwa zakładach i pojazdach.

Szczegóły dotyczące ceny oraz terminu realizacji

Ze względu na indywidualny charakter uszczelek realizowanych na zamówienie, ich cena jest dopasowywana w zależności od wybranych czynników, obejmujących konkretny materiał, a także rozmiar. Analogicznie sytuacja wygląda również z możliwym terminem realizacji – w tym przypadku także jest on uzależniony od możliwości realizacji konkretnego projektu, a także uzgadniany indywidualnie z klientem. Wszystkie zapytania w tej sprawie można kierować do działu handlowego, z którego specjaliści wyjaśnią wszelkie wątpliwości.

Zadowolenie klientów miarą sukcesu

Efektem naszej działalności i przygotowywania uszczelek na zamówienie ściśle dopasowanych pod kątem specyfiki branży i wymagań konkretnego klienta jest jego zadowolenie i użyteczność w codziennym funkcjonowaniu. Dzięki temu liczne firmy cenią sobie współpracę z nami, wystawiając nam również referencje. Do zadowolonych z tej kooperacji przedsiębiorstw należą chociażby PKP Cargo, POLREGIO czy DB, a mogą do nich również dołączyć również Państwo, zaś my wykonamy realizację uszczelek na wymiar według spersonalizowanych oczekiwań.

Uszczelki na zamówienie
Zdjęcie uszczelek i wyrobów gumowych, silikonowych

Argis Sp. z o.o.

26-600 Radom
ul. Tartaczna 9
woj. mazowieckie
NIP: 9482179478

Sekretariat

tel. +48 48363-25-10, 48 363-89-06
fax. +48 48363-89-05

e-mail: argis@argis.com.pl

Dział handlowy

tel. +48 48363-25-10 wew. 26

tel. 515-243-931

e-mail: argis@argis.com.pl